Polityka Prywatności serwisu jednostek.pl

Na tej stronie możesz zapoznać się z naszą polityką prywatności.
Zauważ, że staramy się przestrzegać Twojej prywatności i nie wykorzystujemy żadnych Twoich danych. Korzystamy jednak z zewnętrznego systemu reklam, który może analizować ruch na naszych stronach jak i Twoje zachowanie w internecie.
Szczegóły znajdziesz poniżej.


Polityka Prywatności
Serwis jednostek.pl nie zbiera, nie analizuje ani nie korzysta z żadnych prywatnych informacji mogących w jakikolwiek sposób zidentyfikować użytkownika lub jego komputer. Czasami jednak analizujemy ruch na naszych stronach korzystając z logów serwera.

Jednakże korzystamy z zewnętrznego systemu reklam:

W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować.

  • Korzystamy z systemów analitycznych i reklamowych firm trzecich, takich jak: "Google Analytics", "Google AdSense", "Tradedoubler", "Facebook", "Webepartners". Wymienione firmy mogą korzystać z informacji zbieranych z tej strony m.in w celu personalizacji reklam wyświetlanych użytkownikom. Z polityką prywatności wyżej wymienionych serwisów zapoznać się można tu: Google - polityka prywatności, Tradedoubler - polityka prywatności, Facebook - polityka prywatności, Webepartners - polityka prywatności.
  • Istnieje możliwość całkowitego wyłączenia lub zdeaktywowania plików cookies na naszych stronach i/lub stronach naszych reklamodawców w opcjach swojej przeglądarki internetowej lub wybierając odpowiednią opcję w programach typu firewall. Wyłączenie plików cookie może jednak spowodować niemożliwość pełnego wykorzystania funkcji oferowanych przez nasz serwis.
🎁
Zobacz Pomysły na Prezenty
na DZIEŃ KOBIET!