Polityka Prywatności

Serwis jednostek.pl nie zbiera, nie analizuje ani nie korzysta z żadnych prywatnych informacji mogących w jakikolwiek sposób zidentyfikować użytkownika lub jego komputer. Czasami jednak analizujemy ruch na naszych stronach korzystając z logów serwera.

Jednakże korzystamy z zewnętrznego systemu reklam:

W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować. Kliknij : Polityka prywatności reklam Google i sieci partnerskiej., aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uniknąć wykorzystania informacji przez te firmy
 
 

Wszystkie nasze konwertery online są programami darmowymi i ich twórcy ani redakcja nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy w nich istniejące. Mimo to staramy się żeby działały one jak najlepiej i jak najdokładniej.